Egzamin na kartę rowerową

W wyniku działań dydaktyczno-wychowawczych uczniowie naszej szkoły przygotowywali się od października 2021 r. do egzaminu na kartę rowerową. Uczęszczali na dodatkowe zajęcia przygotowujące ich do uzyskania „pierwszego małego prawa jazdy”.
Bardzo ważnym zadaniem było przygotowanie uczniów do bezpiecznego, partnerskiego, świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym jako rowerzystów. Poznali obowiązując zasady, przepisy ruchu drogowego, zagrożenia występujące w ruchu drogowym i sposoby zapobiegania im. Uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
W dniu 29 października 2021 r. rozwiązywali test na kartę rowerową.  3 grudnia 2021 r. zdawali egzamin z praktycznej jazdy na rowerze pod kierunkiem młodszego aspiranta Patryka Ceglarka, posterunkowego Bartłomieja Antosa – przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji – Wydział Ruchu Drogowego w Tomaszowie Maz. oraz wicedyrektora Dominika Kozara. Szkolenie i egzamin przeprowadziła Pani Beata Kielan – Koordynator Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Podstawowej w Komorowie.
Gratulujemy zdającym pozytywnego wyniku z egzaminu i życzymy bezpiecznej jazdy na rowerze!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij