Egzamin gimnazjalny już za nami…

Egzamin gimnazjalny 2017 rozpoczął się w środę 19 kwietnia od części humanistycznej. W czwartek gimnazjaliści przystąpili do egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej. Piątek to ostatni dzień zmagań. Uczniowie sprawdzali zdobytą dotychczas wiedzę z języków obcych. Do wyboru mieli: angielski i niemiecki.

Przystąpienie do egzaminu gimnazjalnego jest warunkiem ukończenia gimnazjum. Egzaminu nie można nie zdać. Jednak warto było się do niego przyłożyć, bowiem od wyniku zależy to, do jakiej szkoły średniej uczniowie dostaną się. Termin ogłoszenia wyników to 23 czerwca.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij