Dzień życzliwości !

Dziś obchodzimy Dzień życzliwości !🤗🤗🤗
Zapewne pamiętacie, że od kilku lat na korytarzu szkolnym wisiały 3 duże kartony, na których, każdy mógł przywiesić swoją karteczkę z życzeniami 💚
W tym roku też tak będzie 👍 choć trochę inaczej. Przeniesiemy nasz tydzień życzliwości do wirtualnej szkoły 😉 Zapraszamy do wspólnej zabawy Was, rodziców, pracowników szkoły, nauczycieli.
NA POCZĄTEK ⤵️⤵️⤵️
Przygotowaliśmy dla was tablice, 📋 na której każdy może napisać 📝 dla kogoś własne życzenia💚, może wstawić zdjęcie lub filmik z pozdrowieniami🍀
Zachęcamy do wpisów. Może przesyłając życzenia sprawicie komuś radość🤗

https://padlet.com/komorowwf/Bookmarks

KONKURS FOTOGRAFICZNY ⏬📸
Chętne osoby będą mogły wziąć udział w konkursie na 100 dobrych uczynków ( regulamin wkrótce )
Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone przez SU 🎁

W związku z dniem życzliwości można ubrać się na żółto-niebiesko i zrobić sobie zdjęcie klasą lub grupą podczas lekcji, te zdjęcia również wysyłamy na e-mail 💙.

Zachęcamy do skorzystania z wszystkich atrakcji, jakie będą dostępne podczas tygodnia życzliwości online ☺️😃.
Miłego dnia życzliwości życzy SU 😁🥳😅.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij