Dzień Życzliwości

 

 

 

Czy w codziennej gonitwie dni nie zapominamy o tym, żeby być uprzejmymi dla innych? Czy dbamy o to, by na naszych twarzach gościł uśmiech?
Z pewnością nie zawsze nam się to udaje, ale w piątek 17 listopada nie było w naszej szkole osoby, która nie obdarzyłaby kogoś uśmiechem lub dobrym słowem. A wszystko to za sprawą akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, który postarał się, by dzień 17 listopada wyglądał inaczej niż wszystkie pozostałe. Co takiego więc działo się w naszej szkole?
Już na samym początku, zaraz po przekroczeniu progów szkoły uczniów, nauczycieli, rodziców witały uśmiechnięte uczennice z koszami pełnymi cukierków. Oprócz słodyczy dziewczyny rozdawały naklejki z uśmiechniętymi buźkami, które tego dnia miał przyklejony każdy w szkole. Korytarze szkolne rozbrzmiewały radosną, skoczną muzyką, której dźwięki sprawiały, że szybko zapominało się o ponurej listopadowej aurze. Na pierwszej godzinie lekcyjnej zorganizowano krótki apel, w czasie którego poinformowano o atrakcjach czekających na wszystkich w dalszej części dnia oraz wręczono ordery uśmiechu dla najsympatyczniejszych osób w szkole.
Wszyscy bardzo chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez SU. Uczniowie  robili sobie zdjęcia przy ściance życzliwości, wypisywali życzenia na kartkach, które później powieszono na ścianie przy sali gimnastycznej. Tego dnia w szkole w Komorowie panowała miła atmosfera, a uśmiech gościł na każdej twarzy.
Dzień Życzliwości, bo tak nazywała się przeprowadzona przez SU akcja, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem nie tylko przez uczniów i nauczycieli, ale również przez rodziców, którzy nie szczędzili słów pochwały dla tej wyjątkowej inicjatywy. Przedstawiciele Samorządu zapewniają, że nie jest to ostania atrakcja, którą zaplanowali i mają nadzieję, że życzliwość na dłużej zagości w naszej szkole.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij