Dzień Seniora w Cekanowie

21 lutego 2020 roku w świetlicy w Cekanowie swoje święto mieli seniorzy. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej w Komorowie przygotowali występy artystyczne, którymi uświetnili Dzień Seniora. Pierwsze zaprezentowały się uczennice klasy 6, które pod kierunkiem pani Katarzyny Mazurek przygotowały układ taneczny. Po nich na scenie pojawili się uczniowie klasy 2 a, którzy przedstawili inscenizację bajki Jana Brzechwy pt. „Pchła Szachrajka”. Reżyserem przedstawienia była pani Małgorzata Broszkiewicz. Nad stroną muzyczną czuwała pani Ewa Wysmyk, szkolny chórek przygotował na ten wieczór piosenki Anny Jantar. Były także wiersze i życzenia Całość poprowadził pan Dominik Kozar. Po części artystycznej, seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij