DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 13 października 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej. Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor – Iwona Woskowicz. Złożyła ona życzenia wszystkim swoim pracownikom i wręczyła nagrody.

Kolejnym punktem programu była akademia przygotowana pod kierunkiem pani Grażyny Dąbrowskiej i pani Moniki Żerek. Widzowie z zaciekawieniem i rozbawieniem obserwowali humorystyczne scenki przedstawiane przez swoje koleżanki i kolegów.

Po występach nastąpiła oczekiwana przez wszystkich gala wręczania szkolnych Wosków, czyli nagród przyznawanych nauczycielom przez uczniów. Pedagodzy byli nominowani w szesnastu kategoriach. Wyróżnieni, oprócz gromkich braw, otrzymywali Woski, które z dumą mogą powiesić na ścianie w domu lub w swojej pracowni. Nad całością gali czuwali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoimi opiekunami.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij