Dzień Kundelka w przedszkolu

25 października obchodzimy Światowy Dzień Kundelka. Z tej okazji do przedszkola zaprosiliśmy Panią Mieczysławę Goździk – Prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami. Wraz z nią przybył do nas przesympatyczny piesek Ciapek. Pani Prezes przeprowadziła z dziećmi bardzo interesującą pogadankę na temat właściwego traktowania naszych czworonożnych przyjaciół i odpowiedziała na liczne pytania przedszkolaków. Dzieci przygotowywały się do tego spotkania już od dłuższego czasu,  przynosząc do przedszkola karmę dla psów i kotów, koce, poduszki, legowiska i inne przedmioty niezbędne na co dzień podopiecznym Pani Mieczysławy. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Na koniec dzieci wręczyły gościom pamiątkowy portret Ciapka i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij