Dzień Kobiet w klasie Va

Dnia 08.03.2019 uczniowie klasy IV i Va wybrali się do Łodzi do parku trampolin oraz do fabryki czekolady. Wyjazd zorganizowany był przez wychowawców klas – p. G.Dąbrowską i p. A. Jędrycha, w ramach Dnia Kobiet. W SALTOSIE – parku trampolin, uczniowie spędzili dwie godziny. Pierwsza godzina była pod czujnym okiem trenera, kolejna zaś była całkowicie do dyspozycji uczniów. Cały czas nad bezpieczeństwem dzieci czuwało dwóch trenerów. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich dziewczynek był słodki cukierek  z okazji ich święta. Po upływie wyznaczonego czasu zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się do McDonald’s, aby posilić się przed kolejną atrakcją. „Chocolate Story – manufaktura czekolady” okazała się miejscem niezwykle słodkim i atrakcyjnym. Tu uczniowie mogli wykonać własnoręcznie zdobienia swoich czekolad, spróbować ziarna kakaowca oraz wypić kubek gorącej czekolady. W międzyczasie słuchali i oglądali na monitorach proces powstawania czekolady. Każdy uczestnik otrzymał Dyplom Młodszego Czeladnika, potwierdzający nabyte umiejętności z tworzenia wymarzonej własnej tabliczki czekolady.
Do domu wróciliśmy o godz. 17.00. To był bardzo miło spędzony czas.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij