Dzień Dziecka w szkole

Tak jak było w planach. 1 czerwca pogoda dopisała. Wreszcie mogliśmy wspólnie spędzić czas z Wami. Pikniki klasowe, konkursy sprawnościowe, zumba , dwa ognie, turniej piłki siatkowej , turniej piłki nożnej. To wszystko przygotowaliśmy dziś dla Was. Najciekawszą propozycją okazała się jednak gra terenowa, w której rywalizowali uczniowie z kl. 4-6, 7a,7,b,8. Zadania z literatury z bibliotece , kody QR w ogródku szkolnym, szyfry w kamieniach, sala z balonami, rebusy, szukanie pani w granatowej sukni, rozmówki angielsko- polskie , zadania sprawnościowe u pana z głową w chmurach , zadania pamięciowe w szarej sali, układanki wyrazowe i wreszcie wspólne odszyfrowanie hasła na mecie. To niektóre zadania , które były do pokonania podczas współzawodnictwa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia wyścigu. Dziękujemy za energię i dobry humor. Wychowawcom i opiekunom za udział w rozgrywkach i wspieranie swoich podopiecznych. Było nam miło, spotkać się z Wami znów w szkole. Pozdrawiamy Samorząd Uczniowski z opiekunami.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij