Dzień Dziecka klasy IIIa i IIIb w Jednostce Wojskowej w Glinniku

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy IIIa i IIIb wybrali się do Jednostki Wojskowej w Nowym Glinniku. Uczestnicy wyjazdu podczas pięknej pogody, która towarzyszyła atrakcjom przygotowanym przez Jednostkę Wojskową mogli obejrzeć wystawione, a będące na stanie jednostki śmigłowce i inny sprzęt wojskowy wykorzystywany przez wojsko. Dzieci miały możliwość wejścia na wieżę kontroli lotów. Zapoznały się ze specyfiką pracy żołnierzy- kontrolerów tam pracujących. Podziwiały panoramę lotniska. Dużą atrakcja przygotowaną dla uczestników wyjazdu było zapoznanie ze sprzętem oraz wozami pożarniczymi. W czasie wycieczki uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o pracy żołnierza, która bywa niebezpieczna, ale jest bardzo potrzebna. Na pewno w niejednym młodym uczestniku wyjazdu pojawiła się myśl czy swojej przyszłości nie związać z pracą w wojsku.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij