Dzień Dziecka klas: IV,V,VI szkoły podstawowej

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Cekanowa. Tam czekali na nas rodzice z prezentami, rozpalonym ogniskiem i kiełbaskami. Chłopcy przeprowadzili klasowe rozgrywki w piłkę nożną, a dziewczynki bawiły się na placu zabaw, jeździły na deskorolce, fiszce, słuchały muzyki i kibicowały piłkarzom. W bardzo miłej i sympatycznej atmosferze spędziliśmy czas pod opieką Pani Beaty Kielan, Moniki Żerek – przyjaciółki żabek, Agnieszki Skóry oraz Pana Dominika Kozara – deskorolkowca i bramkarza.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij