„Dzień bez zabawek” w przedszkolu

 Aby pokazać dzieciom, jak można ciekawie spędzać czas 17.05.2019 zorganizowano w przedszkolu „Dzień bez zabawek”.

Tego dnia z sali przedszkolnej zniknęły zabawki, a ich miejsce zajęły pudełka i pudła kartonowe, plastikowe kubeczki butelki, ścinki tkanin, sznurki, nakrętki, patyczki i wiele innych z pozoru niepotrzebnych przedmiotów.

„Dzień bez zabawek” był doskonalą okazją do rozwijania wyobraźni i kreatywności przedszkolaków, pobudzał do działania. Podczas tworzenia zabawek dzieci uczyły się sztuki negocjacji. Chętnie  udzielały pomocy innym. Przedszkolaki przekonały się że do dobrej zabawy nie potrzeba wiele.

W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć  rodziców, którzy pomogli nam stworzyć  makiety przedstawiające piękną  majową łąkę.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij