Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku Dzieci z przedszkola  przygotowały dla swoich babć i dziadków program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
3 lutego na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny, wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz pokazy tańca dyskotekowego. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta.
Po występie przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom drobne upominki, po czym wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany dzięki pomocy rodziców.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij