Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Z okazji święta naszych chłopców Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Odbyła się ona w dniu 6 października 2017r. Chłopcy z sekcji muzycznej  zadbali o nagłośnienie i efekty świetlne, a  uczniowie z sekcji organizacyjnej  pod kierunkiem pani Katarzyny Mazurek, Doroty Kowalskiej, Agnieszki Smejdy przeprowadzili konkursy i zabawy z nagrodami. Uczniowie świetnie się bawili, niestety czas upłynął bardzo szybko. Czekamy z niecierpliwością  na następną dyskotekę.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij