Dokonywanie płatności za obiady – szkoła

SZKOŁA

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.10.2020r. istnieje możliwość dokonywania płatności za obiady – przelewem na rachunek bankowy.

 

WPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 10 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA

Dane do przelewu:

ZESPÓŁ  SZKÓŁ  W  KOMOROWIE

TOMASZOWSKA 1 97-200 TOMASZÓW MAZ.

nr konta: 40 9291 0001 0125 0901 2000 0010

tytułem: wpłata za obiady  (dany miesiąc) / imię i nazwisko dziecka / klasa

wpłata za obiady Jan Nowak październik kl II

 

W przypadku płatności za więcej niż jedno dziecko:

DLA KAŻDEGO DZIECKA NALEŻY WYKONAĆ OSOBNY PRZELEW !

 

INFORMACJA ODNOŚNIE KWOTY DO ZAPŁATY BĘDZIE UMIESZCZANA NA POCZĄTKU MIESIĄCA NA LIBRUSIE

W razie wątpliwości należy kontaktować się z intendentem tel. 737 975 875 w godzinach 7.00 – 15.00.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij