Dokonywanie płatności za obiady – przedszkole

PRZEDSZKOLE

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.10.2020r. istnieje możliwość dokonywania płatności za dożywianie oraz godziny w przedszkolu (czesne) – przelewem na rachunek bankowy.

 

WPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM  TERMINIE DO 10 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA

Dane do przelewu:

ZESPÓŁ  SZKÓŁ  W  KOMOROWIE

TOMASZOWSKA 1 97-200 TOMASZÓW MAZ.

nr konta: 40 9291 0001 0125 0901 2000 0010

tytułem: dożywianie/czesne  (dany miesiąc), imię i nazwisko dziecka

 

  1. Jan Nowak dożywianie październik przedszkole
  2. Jan Nowak czesne październik przedszkole

 

W przypadku płatności za więcej niż jedno dziecko:

DLA KAŻDEGO DZIECKA NALEŻY WYKONAĆ OSOBNY PRZELEW !

OSOBNY ZA DOŻYWIANIE  I OSOBNY ZA CZESNE !

 

INFORMACJE ODNOŚNIE KWOTY DO ZAPŁATY MOŻNA UZYSKAĆ POD NUMEREM TELEFONU  737 975 875  LUB OSOBIŚCIE U INTENDENTA W GODZINACH 7.00 – 15.00

 

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij