Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień 5 lutego 2019 r. jest Dniem Bezpiecznego Internetu obchodzonym pod hasłem „Działajmy razem!”.  W związku z powyższym w naszej szkole podejmujemy działania mające na celu cyfrowe bezpieczeństwo naszych uczniów.

Już dzisiaj tj. 4 lutego odbył się apel rozpoczynający DBI, na którym zostały określone zadania do realizacji. Pani dyrektor Dorota Dyńdo przeprowadziła krótką pogadankę i wygłosiła bardzo ważne zdanie. Powiedziała, że Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre i pozytywne relacje są oparte na poszanowaniu drugiej strony.

Dzisiaj również odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim Oficerem Prasowym asp. Grzegorzem Stasiakiem oraz dzielnicowym  REJONU NR XI asp. sztab. Andrzejem Klewinem. które było jednym z elementów programu. Policjanci przeprowadzili wykład na temat propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Zaznajomili ich z problematyką cyberprzemocy oraz hejtu. Zwrócili również uwagę na bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii zimowych. Autorkami programu są Dorota Kowalska i Beata Kielan.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij