Debata przedwyborcza kandydatek do władz Samorządu Uczniowskiego

We wtorek 29 września 2020 roku odbyła się debata przedwyborcza kandydatek do władz Samorządu Uczniowskiego. Uczniom i nauczycielom z naszej szkoły zaprezentowały się cztery kandydatki – Martyna Kawecka(kl. 😎, Wiktoria Pater (7a), Daria Mazurek (7a) oraz Nadia Baranowska (7b). W trakcie spotkania dziewczyny odpowiadały na pytania prowadzącego oraz publiczności. Kandydatki starały się zaprezentować z jak najlepszej strony i pozyskać niezdecydowanych wyborców. Której z nich udało się to najlepiej przekonamy się już za tydzień. Wybory odbędą się w przyszły wtorek, a ogłoszenie wyników nastąpi w środę (7 października).

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij