Debata przedwyborcza

Dzisiaj (24.0919) odbyła się debata przedwyborcza 🏫🎙Kandydatki (Zuzia, Ola, Weronika i Wiktoria) na początku krótko opisały siebie oraz swój program wyborczy.
W kolejnej części spotkania osoby ubiegające się o funkcję przewodniczącego naszej szkoły odpowiadały na pytania przygotowane przez prowadzącego np. ”Co mnie wyróżnia jako kandydata”, ” Jak wyobrażam sobie współpracę z uczniami, nauczycielami” itp. Następnie widzowie zadawali pytania koandydatkom. Na sam koniec startujące w wyborach rozdawały zgromadzonym ulotki, własnoręcznie upieczone ciasteczka , lizaki z hasłami wyborczymi, namawiając do głosowania. Zostały im już tylko trzy dni. Ciekawe, co przygotują jutro 😀dla Nas. Od poniedziałku cisza wyborcza, a w czwartek 3 października wybory! Nie możemy się doczekać… 😊😊
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij