„CZY BYŁEŚ NA MADAGASKARZE? – JEŚLI NIE, TO SIĘ WYBIERZ!”

23 października klasa IIb i III wraz z wychowawczyniami wybrały się do Teatru Muzycznego w Łodzi na cieszący się powodzeniem musical dla dzieci pt. „Madagaskar”. Przedstawienie powstało na podstawie filmu „Madagaskar”, który dobrze znaliśmy, ale mimo to czekało nas dużo niespodzianek. Musical był fantastyczny, bardzo kolorowy i dynamiczny. Opowiadał o zwierzakach z ZOO i ich marzeniach. Wszyscy bardzo szybko zaangażowaliśmy się w oglądanie spektaklu. Aktorzy, ubrani w niesamowite, zwierzęce kostiumy, wspaniale odgrywali swoje role, cudownie śpiewali i tańczyli. Niesamowite było również to, że potrafili znakomicie nawiązać kontakt z publicznością. Nawet nie zauważyliśmy, jak szybko minął czas i przedstawienie dobiegło końca. Po spektaklu wróciliśmy do szkoły. Przedstawienie bardzo nam się podobało
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij