CZWARTE SPOTKANIE Z SENIORAMI W DOMU LUDOWYM W KOMOROWIE

 

 

 

W dniu 9 lutego 2017 r. w Domu Ludowym w Komorowie odbyło się czwarte spotkanie – święto seniorów, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują nowe pokolenia. Część artystyczną przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Komorowie pod kierunkiem pań: Beaty Kielan, Doroty Kowalskiej, Agnieszki Skóry, Ewy Wysmy. Oprawą kulinarną zajęły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Uczniowie z klasy 4 przygotowali „Opowieść Wigilijną” treścią nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia, ale przede wszystkim do ponadczasowych wartości, jakimi są miłość, rodzina, dobroć, a dziewczynki z klasy IIIa i IIIb wystąpiły w układzie tanecznym „Taniec śnieżynek”. Dalszą część wieczoru umilili  panie i panowie z KGW, którzy przygotowali skecz oraz wesołe utwory muzyczne.  Były życzenia skierowane do seniorów, którzy są piewcami tradycji niosącymi ciepło i zrozumienie. Wśród życzeń, które z tej okazji chcieliśmy przekazać, nie mogło też zabraknąć życzeń dobrego zdrowia, pogodnych dni, spokojnych nocy i uśmiechu na co dzień. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij