Czad i ogień – obudź czujność!

 

Dnia 01.03.2018r. o godz.16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Komorowie odbyło się spotkanie ze strażakami: ogn. Remigiusz Ambrozik – Wydział Operacyjny, mł. bryg. Tomasz Stanisławski – zastępca dowódcy JRG, mł. asp. Jacek Rogulski – dowódca zastępu z Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Maz. na temat zagrożeń związanych z pożarami w budynkach mieszkalnych, obecnością czadu oraz skutkami wypalania traw.

Spotkanie zorganizowane było w ramach programu „ Świeć przykładem”,  który realizowany jest w Zespole Szkół w Komorowie. Uczestniczyli w nim mieszkańcy Komorowa, Zaborowa I i Zaborowa II oraz członkinie Koła Gospodyń Wiejskich. Spotkanie zorganizowały panie Dorota Kowalska i Beata Kielan we współpracy z przewodniczącą KGW Haliną Krajewską oraz sołtysem Bożeną Szymkowską. Przedstawiciele PSP przekazali cenną wiedzę na temat, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem –  zagrożenia pożarem lub czadem. Były pokazy i demonstracja akcji ratowniczych oraz symulacja wykrycia czadu przez czujnik. Na koniec spotkania odbyło się losowanie czterech czujników czadu do zamontowania w domu.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom PSP w Tomaszowie Maz. za przeprowadzone szkolenie.:)

 

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij