CHCEMY WIEDZIEĆ NA KOGO ODDAĆ GŁOS, czyli spotkanie kandydatek z wyborcami

Zanim nadszedł dzień wyborów opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – pani Katarzyna Mazurek i pan Dominik Kozar zorganizowali  22 września debatę przedwyborczą. W pierwszej części debaty kandydatki opowiedziały o sobie i swoim programie wyborczym. W drugiej części wszyscy uczniowie mieli prawo do zadawania wybranym kandydatkom pytań, na które dziewczęta odpowiadały. Kandydatki starały się bardzo dobrze zaprezentować i pozyskać jak największą liczbę wyborców. Dwie z dziewcząt ubiegających się o stanowisko przewodniczącej SU przygotowały dla uczniów naszej szkoły upominki, które miały na celu przekonać do głosowania właśnie na nie. Pierwsza z uczennic wraz ze swoim sztabem wyborczym rozdawała jabłka, do których dołączyła krótkie hasło promujące jej kandydaturę. Druga z dziewcząt próbowała pozyskać jak największy elektorat, częstując wszystkich cukierkami.
Inicjatywa związana ze zorganizowaniem szkolnej debaty spotkała się z wielkim entuzjazmem nie tylko wśród uczniów, ale zyskała także poparcie grona pedagogicznego.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij