Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne w klasie IIB

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi nadejdzie jak co roku, magiczna atmosfera tworzona przez zapachy, dźwięki i czas spędzany z bliskimi. Są to także tradycje, których dopełnienie stanowi nieodłączny ich element. Należy do nich m.in. dekorowanie choinki, stołów, drzwi i całych naszych domów. Taka atmosfera  zagościła w klasie IIB.  5 grudnia zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla dzieci, na których wykonywały Mikołaja z butelki plastikowej, którego można wypełnić słodyczami i podarować najbliższym.  Warsztaty zorganizował elf  św. Mikołaja – pani Agata Kozar, mama jednej z uczennic,  przy pomocy wychowawczyni klasy. Czas spędzony na warsztatach pozwolił  uczniom rozwinąć potencjał artystyczny oraz spędzić czas w radosnej i twórczej atmosferze. Dziękujemy  Pani Agacie Kozar 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij