Bożonarodzeniowe ozdoby – zajęcia otwarte dla rodziców uczniów klasy Ib

11 grudnia, w klasie IB odbyły się 2-godzinne zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyką zajęć były dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe. Podczas lekcji rodzice  wraz ze swoimi pociechami zdobili bombki  choinkowe prostą metodą decoupage,  a także wg pomysłów własnych.
Zajęcia były wspaniałą okazją do integracji zespołu klasowego, a przede wszystkim wzmacniania więzi rodzinnych. Stanowiły zachętę dla rodziców i dzieci do wspólnej aktywności twórczej i spędzania czasu razem. Stworzyły możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na forum. Wzmocniły poczucie przynależności do społeczności szkolnej oraz zaangażowania w życie dziecka. Ponadto wizyta rodziców była dla nich sposobnością do zaobserwowania, jak ich dziecko odnajduje się w grupie, jakie ma relacje z rówieśnikami, a także czy potrafi skupić się na wykonywanym zadaniu, itp.
Rodzice zaszczycili swoją obecnością – jak zwykle niezawodni i zawsze chętni do pomocy, otwarci i zaangażowani w życie klasy i szkoły. Spotkanie przebiegało w iście rodzinnej atmosferze i wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Czas upłynął nam bardzo szybko i jak zwykle… było go za mało. Część bombek zawisła na choince w klasie, a część z nich zostanie przekazana na przedświąteczny kiermasz.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękuję!

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij