Przygotowania do bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo–oddechowej

16 października 2018r. o godz.12.00 bijemy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej  przez jak największą ilość osób

W roku szkolnym 2018/2019 Zespół Szkół w Komorowie po raz pierwszy włączył się do akcji pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej przez jak największą ilość osób organizowanej przez WOŚP. Celem akcji jest nie tylko udział w edukacyjnej zabawie, ale również podjęcie nieocenionego wysiłku dla popularyzacji zasad ratowania ludzkiego życia. Biorąc udział w rekordzie, zwracamy  uwagę na to, jak ważna jest nie tylko znajomość samych zasad pierwszej pomocy, ale także popularyzacja wiedzy na temat tego, jak w praktyce wykonać resuscytację krążeniowo–oddechową.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij