Bezpieczne wakacje z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Maz.

20 czerwca 2018r.uczniowie klasy V i  klasy VI szkoły podstawowej brali udział w wycieczce do Komendy Powiatowej  Policji w Tomaszowie Maz. Celem wyjścia było zobaczenie jak wygląda codzienna praca policjantów oraz zwiedzanie budynku. Uczniowie przypomnieli sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Pani Policjantka  st.sierż Marta Mysur. przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w kontaktach z osobami obcymi, nowymi znajomościami zawieranymi za pośrednictwem sieci i opowiedziała o szkodliwym działaniu substancji odurzających i alkoholu. Nie zabrakło także omówienia podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Mundurowi mówili również o odpowiedzialności prawnej nieletnich. Uczestnicy spotkania dostali od funkcjonariuszy elementy odblaskowe, które na pewno przyczynią się do podniesienia ich widoczności na drodze, a tym samym do ich bezpieczeństwa.

Składamy serdeczne podziękowania Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim na czele z Panią st. sierż. Martą Mysur za umożliwienie zobaczenia budynku Komendy, za profesjonalne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa młodzież w czasie wakacji oraz elementy odblaskowe, które z pewnością przyczynią się do podniesienia ich widoczności na drodze.

Wycieczkę zorganizowała pani Beata Kielan i pani Moniką Żerek.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij