„Bezpieczne prace w gospodarstwie rolnym” – konkurs plastyczny

W dniu 11 czerwca 2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczne prace w gospodarstwie rolnym”. Konkurs adresowany był do uczniów  klas IV-VI szkoły podstawowej z terenu gminy Tomaszów Maz. i Ujazd. Organizatorami byli KRUS oraz PIP, a odbył się w szkole w Wiadernie. Nasze uczennice  namalowały piękne obrazy przedstawiające właściwe zachowania na wsi podczas prac rolnych i na podwórku wiejskim. Oto wyniki konkursu:

I miejsce Zauanna Pietrzyk klasa Va

III miejsce Aleksandra Pietrzak klasa IV

Wyróżnienie – Martyna Frankiewicz klasa Va

Wyróżnienie – Kinga Polak klasa IV

Wyróżnienie – Antonina Przyborek klasa Vb

Wszystkie dzieci otrzymały cenne nagrody oraz przygotowano dla nich i opiekunów poczęstunek.

Gratulujemy!

 

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij