Barbórka w Kleszczowie

Nasze Szkolne Koło PTSM brało udział w kolejnym rajdzie. Tym razem odwiedziliśmy Kleszczów. Wyruszyliśmy spod szkoły w piątek zaraz po lekcjach. Towarzyszył nam nasz matematyk- pan Adam Jędrych 🏫🤓
Najpierw złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze przy Pomniku Niepodległości. Potem przyszedł czas na konkursy i wieczorny spacer na taras widokowy. Zmarznięci i dumni z siebie wróciliśmy na dyskotekę andrzejkową. Bawiliśmy się świetnie do godziny 23. Nazajutrz trudno nam było wstać. Niektórzy nie zdążyli się nawet położyć. Po pysznym śniadaniu spakowani ruszyliśmy do Solparku na basen. Po dwugodzinnych szaleństwach wodnych czekaliśmy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników konkursów. Jagoda Początek zdobyła 2 m-ce w konkursie plastycznym, a Karolina Szewczyk zajęła 2 m-ce w konkursie wiedzy o PTSM. Gratulujemy.

Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

W używanej przez Państwa przeglądarce internetowej istnieje możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies. Brak takiej zmiany oznacza Państwa akceptację dla stosowanych w Serwisie plików cookies.   Serwis stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika.  

Pliki Cookies podmiotów trzecich

Podczas korzystania z Serwisu, Państwa przeglądarka może zapisywać pliki Cookies pochodzące od podmiotów firm trzecich takich jak: Google, Facebook. Więcej informacji na temat danych przechowywanych w tych plikach znajduje się na stronach powyższych podmiotów.


  Poziom ochrony przed cookies można ustawić w swojej przeglądarce internetowej – aż do całkowitego blokowania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje.
 

Zmiana ustawień w popularnych wyszukiwarkach

Zamknij